Vizyonumuz

Emlak sektöründe müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmek, sektörün öncüsü olmak ve müşterilerimizin güvenini kazanmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerine hızlı ve güvenilir bir şekilde yanıt vermek, onlara en iyi fiyatlarla en kaliteli emlak hizmetini sunmak ve sektördeki güncel gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmak.

Takımımızla tanışın

2014 yılında Çeşme'de başladığımız lüks konut, arsa ve arazi gibi gayrimenkul alanındaki yolculuğumuza, yol gösteren, adaletli, samimi ve her yeniliğe uyum sağlayan bir firma olarak devam etmekteyiz. En önemlisi de hayatlara dokunan bir firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu prensiplerle çıktığımız yolculuğumuzda, gayrimenkul yatırım danışmanlığı vizyonumuz, şeffaflık, güven ve çözüm odaklılık prensipleri doğrultusunda devam etmektedir. Önceliğimiz, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmak ve onların memnuniyetini sağlamaktır.

Özkan Yumuşak
Broker
Özkan Yumuşak
Broker

10 yıl deneyim ile gayrimenkul sektöründe müşterilerime en iyi hizmeti sunmak için sektördeki deneyimimi ve bilgimi kullanıyorum

Ramazan Tekin
Broker
Ramazan Tekin
Broker

10 yıldır gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyorum. Eğitimimi Yaşar Üniversitesi'nde tamamladım ve sektördeki deneyimimi müşterilerime en iyi hizmeti sunmak için kullanıyorum

Özcan Yumuşak
Danışman
Özcan Yumuşak
Danışman

Alaçatı Ilıca Boyalık Bölgesi Yarımadası'nda gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyorum. Siz de bölgedeki emlak işlemleriniz için bana danışabilirsiniz

Neler Yapıyoruz ?!

Alım – Satım
Çeşme'nin her bölgesinde, müşterilerin ihtiyaçlarına ve tercihlerine uygun gayrimenkul seçenekleri sunulmakta ve tüm kiralama ve satış işlemleri titizlikle takip edilmektedir.
Yatarım ve Yönlendirme
Çeşme'deki her mahallede, müşterilerimizin tüm portföy yönetim ihtiyaçlarını karşılamak için kredi seçenekleriyle birlikte eksiksiz takip hizmetleri sunuyoruz.
Proje Pazarlama
Çeşme'nin her mahallesinde, yeni inşaat projelerinin topraktan satışı ve ikinci el gayrimenkul pazarlaması konularında müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz.
Ekspertiz
Çeşme'deki her bölgede, tüm ekspertiz raporları tam teşekküllü bir şekilde hazırlanmakta olup, projelerin, imar ve çevre bilgileriyle birlikte piyasa değerlerine göre raporları müşterilerimize sunulmaktadır."
Uzun Soluklu Yatırım Danışmanlığı
Gayrimenkuller değer kazanarak tercih edilen bir yatırım aracı haline dönüşmek için, fiyatlandırma stratejileri oluşturmak gerekmektedir
Sonuç Odaklı
İkinci el pazarlanması ve satışının sorumluluğunu üstlenerek, çeşitli pazarlama yöntemleri kullanarak hızlı bir şekilde sonuç elde etmeyi hedefliyoruz.

Referanslarımız

Vizyonumuz mutlu müşteriler yaratmak

Really good Theme. We can't understand how we've been living without Houzez.
tarafından Roy Bennett
Marketing Manager, Envato
Great work on your Houzez. I like it more and more each day because it makes my life easier and lot profitable.
tarafından Kenneth Sandoval
Realtor, Envato

Compare listings

Karşılaştırmak